Kao mali imao sam phymosis na penisu. . . . . . . . . . . . . Lekar me je operisao 94god. . . . . . . . Ali nije zavrsio do kraja, kaze da nije uradio kako treba. . . . . Sada imam 20god. . . . . . . . I pitam da li ja mogu da operisem to. . . . . I jel cu sutra moci da imam decu. . . . . . . . . . ? Kod kog doktora treba da se javim???

    Odgovoreno: 02. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Javite se urologu iako neznam sta tu nije dobro operisano.
      naravno ne onom koji vas je vec operisao.
      bilo kako da je uradjeno to nece imati uticaja na plodnost.