Postovani, moj problem je sledeci. Pre 4 meseca sam imao operaciju kratkog frenuluma, koji mi je vukao glans na dole u erekciji, s tim sto ni kozicu nisam mogao skroz da povucem, jedva je prelazila iza glansa, i odmah bi se vracala nazad. Nakon operacije, posle 4 meseca, se stanje nije puno poboljsalo, frenuluma vise nema ali koza s donje strane kao da je prilepljena za glans i dalje ga vuce ka dole, a kozica se i dalje sama vraca preko glansa u erekciji! S tim da sada imam problema sa erektilnom disfunkcijom, ne potpunom, pa me zanima da li oni mogu biti uzrok relativne fimoze mozda? Molim vas da mi odgovorite. ? S postovanjem

    Odgovoreno: 02. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Kod kratkog frenuluma je nekada bolje uraditi circumciziju sa frenulotomijom/resiti i
      fimozu i frenulum/u istom aktu. Ali to nije ni sada kasno/uradite circumciziju/.
      problemi sa erekcijom nisu imali razlog u intervenciji koja je radjena.
      to je poteklo iz vase glave od straha. Nego to ce sve da stane na svoje mesto.