Postovani, imam problem sa hiperaktivnom besikom to je ustanovio moj doktor i rekao je da terapija sa lekovima nije potrebna, analize krvi i mokrace su u redu. Bila sam kod neurologa i sa te strane je sve u redu. Meni je ovo postalo opterecenje, jedva izdrzim pola sata da ne idem u wc a nocu idem vise puta. Sta mi predlazete

    Odgovoreno: 02. 08. 2011.
    • Poštovana,
      Ako su sve bakterioloske pretrage uradjene i nije nista nadjeno, predlazem:
      -promeniti nacin ishrane i hraniti se po krvnoj grupi
      -uzimati dosta tecnosti
      -koristiti suplemente
      za vise mi se mozete obratiti na moj meil uz navodjenja broja i datuma ovog pitanja.