Postovani, vec 17 godina se mucim sa stenozom uretre i neurogenom besikom. Mokraca se zadrzava i vraca na bubrege. Isla sam na razne preglede - uzrok se ne zna. Ne postoje ciste ili tumori. Besika je velikog kapaciteta sa zadebljanim zidovima. Povremeno radjeno buziranje i nosenje katetera (po mesec dana) . Receno je da je to jedini lek. Da li ipak postoji neko drugo resenje? Mozda nemate dovoljno informacija iz ovog mog teksta ali ima isuvise nalaza od cistoskopija, urodinamike, magnetne rezonance itd. Neverujem da ovakav vid lecenja moze jos dugo da traje. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 03. 08. 2011.
    • Poštovana,
      Sem tretmana kojima podlezete postoje i tretmani alternativne medicine.
      ako vas vise o tome zanima mozete se javiti na moj e mail: bocokic@gmail. Com