Primetio sam u poslednjih nekoliko godina da mi se penis prilično smanjio. Erekcija je zadovoljavajuća za moje godine (57) . Napominjem da sam se prilično i ugojio zadnjih godina. Ne bolujem od nekih drugih bolesti osim što sam dugogodišnji pušač. Nadam se vašem odgovoru jer nikada nisam čuo za slične probleme. Hvala!

    Odgovoreno: 02. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Ne verujem da se "smanjio". Verovatno vam se samo tako cini.
      ipak kod urologa proverite da se mozda ne radi o difuznoj fibroznoj induraciji penisa.
      malo promenite stil zivota. Smanjite tezinu. Ostavite pusenje. Vise fizicke aktivnosti.
      ishranu prilagodite po krvnoj grupi.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #85705

    • Imam isti slucaj i tvrdim da je moguce. Od 16cm koliko sam imao do pre 7-8 godina sada se skratio na 13-14 i ne samo to vec je i obim manji. Pusac sam i vrlo neaktivan po pitanju sporta pa to pripisujem tome, ali cinjenica je da se smanjio.