Postovani doktore, pre godinu dana na glansu mi se pojavilo crvenilo, doktor mi je prepisao kanesten ujutro i beloderm uvece. Kao ono proslo, i posle dva-tri intimna odnosa sa suprugom crvenilo opet se pojavilo. Pokusao sam i sa triderm-om, ali opet isto, i sve tako do danas. Sa promenlivim intenzitetom imam i bele naslage na jeziku. Mislim da sve to ukazuje najverojatnije na kandidu. Pokusavam sve to srediti sa jogurtom, belim lukom (kapsule) , sodom bikarbonom, bez kave i alkohola, secera, i sve te neke takve stvari. Zelim vase mislenje da probam sa diflukanom, ali ne znam tacnu terapiju. Imam 45 godina, i drugih zdravstvenih problema nemam. Hvala vam.

    Odgovoreno: 31. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ja vam predlazem paraprotex/biljni antibiotik -pogledajte sastav/, probiobalance/probiotik/
      i resveratrol plus /antioksidans/.
      za vise o suplementima na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      ili na moj meil.