Veliki pozdrav pokusacu da vam objasnim moj problem. Pred 4 meseca mi je utvrdjeno da imam kamen u levom bubregu, posto sam dobila napad, jer se zaglavio u mocnom kanalu. Lekar je pokusao sa sondom da polomi kamen, ali je ostao jos neki mali del. Sada imam tegobe pri mokrenjem jako me boli i pece i uradila sam analize na koi je ustanovljeno da imam bakteriju eserihija koli. Jako bi mi znacilo da mi date vase mislenje, jer sonda je jos uvek u meni a terapiju pre toga je bila samo citeral. Tu bakteriju sam imale pred 5 godina kada sam bila u 6 mesec trudnoci, ali tada je bila otklonjena. Unapred vam hvala i nadam se da ce da mi date vas savet. Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 31. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Posto u ureteru imate sondu a vec postoji infekcija, tesko je bilo kojim
      lekom to sanirati sve dok se sonda ne odstrani.
      osnovni princip je da uzimate dosta tecnosti kako bi ste neprestano ispirali sondu i
      urinarne puteve.
      povremeno uzimajte antibiotike po mogucstvu po antibiogramu.
      stalno mozete uzimati paraprotex, probiobalance, resveratrol plus i oregano kapi.
      to su suplementi koji ce dezinfikovati urinarne puteve a nisu stetni i mogu se dugo uzimati.
      za vise mozete se obratiti na moj e mail: bocokic@gmail. Com