Molim vas da mi odgovorite prije pola god mi se pojavila bijela fleka na glavicu pa sam isao doktoru i propisala mi b-vitamin i kremu plymicol i nema nikakvih promijena fleka je samo izbljedila. Sad na vrhu glavica mi se pojavila mala modra fleka ponekad svrbi i kad diram to mjesto osjetljivije je od drugog dijela glavica. Uz rub glavica mi je isto zlijezda hrapava kao vena izgleda al je hrapava na dodir kad povucem kozicu vidim je gdje se glavic sa kozicom spaja. Hvala unaprijed neda mi se ici doktoru

    Odgovoreno: 31. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Prema opisu koji ste dali nisam u mogucnosti da vam dam objasnjenje
      pojave koju opisujete, pa vam ipak predlazem da idete koznom doktoru ili pak
      urologu.