Postovani doktore molim vas da mi kazete imam zdravstveni problem vec dva meseca imam bol sa desne strane ipod zadnjeg rebra koji se siri prema desnom bubregu radio sam analize i sve je u redu, krv i mokracu. Osecam i malaksalost doktor je sumnjao na kamen u zuci posle snimanja zucne kese nije bilo kamena i dalje osecam bolove sta je tu u pitanju. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 31. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ako bolovi nisu vezani za bubreg i ureter onda nisu u kompetenciji urologa,
      pa je najbolje sa vasim internistom da iznadjete razlog njihovog postojanja.