Postovani, naime, moj decko ima jedan problem, pa bih samo voljela da mi kazete vase misljenje prije nego se obratimo ljekaru za pomoc. Prije nekoliko dana, tokom mokrenja pojavilo se malo krvi. Javlja se cudan osjecaj u stomaku, ne moze se reci da je bol, ali nije uobicajeno. Prilikom masturbacije, i izbacivanja sjemene tecnosti, takodje se samo jednom pojavilo malo krvi. Konstantno mu izlazi tecnost, bezbojna, bez mirisa, u sustini, tecnost koja se kod muskaraca pojavljuje nakon orgazma. Osjeca blago peckanje, povremeno i bol u testisima. Lijevi testis je nekako drugaciji na dodir, kao da je natekao, uvecan je i u tom predjelu javlja se bol. Unapred se zahvaljujem na odgovoru i voljela bih da mi kazete sta je otprilike u pitanju, a svakako cemo potraziti pomoc ljekara. Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 31. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Ako je bilo krvi u spermi onda je hemospermija u pitanju sto iziskuje uroloski pregled i potom
      tretman.
      ako sam dobro shvatio i pri mokrenju je bilo krvi.
      bit ce najbolje da je neka infekcija u urogenitalnim putevima ali i to iziskuje preglede.
      pojava se ne sme zanemariti da se ne bi prevideo neki tezi poremecaj.