Postovani, vec sam vam pisao ranije jer imam problema sa upalom mokracnog mjehura na koji izgleda slabo djeluju antibiotici. Sad sam trazio na internetu neki drugi nacin resavanja upale i nasao sam čaj od zobi, zatim neki lijek acidosalus i secer koji se zove d-mannose. . On navodno funcioniše na nacin da se zalijepi za stijenku mjehura, a privlaci bakterije da se zalijepe na njega. . Pri mokrenju, on se odvaja od stijenke i izmokri, noseci sa sobom bakterije. . . ? Da li ste nekada culi za neki od ovih lijekova i da li mogu pomoci? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 29. 07. 2011.
    • Poštovani,
      D-manoza je glavni sastojak urx tableta, preparata za uroinfekcije, iz palete cv international.
      ako ste mi vec pisali ja sam vam sigurno predlozio i terapiju koju mozete koristiti.
      pored urx ili paraprotex tab. Ja predlazem i probiotike/probiobalans/i antioxidanse/xantho plus ili resveratrol plus/. Videti na www. Biobalance. Rs ili www. Calivita-srb. Com