Postovani, u poslednje vreme javlja mi se neobican osecaj na vrhu penisa, nesto sto je najslicnije blagom strujanju ili jos blize - kao vibriranje mobilnog telefona. Nije bolno uopste ali je vrlo cudno. U potrazi za ovim fenomenom na internetu vidim da nije toliko redak i da ga najveci broj ljudi povezuje sa problemima kicme. A ima i onih koji savetuju magnezijum. Kakvo je vase misljenje?

    Odgovoreno: 29. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti i koliko dugo imate navedene probleme.
      napominjem da oni mogu biti i posledica uroinfekcije/urethroprostatitis/.
      treba prvo iskljuciti infekciju. Znaci brisevi i kompletna bakteriologija.