Postovani, 17. 5. Sam se javio doktoru (zbog peckanja i tupog bola u predjelu penisa) i diagnosticiran mi cystoprostatitis od tada sam pio amoksiklav 1000mg 2x1 deset dana, 30. 5. (nakon kontrole) doktor mi propisuje noficin 400mg 2x1 deset dana, a potom doksiciklin 100mg deset dana. Nakon toga doktor preporucuje uroloske cajeve da bi 26. 7. Na kontroli opet otkrio upalu i propisao mi bactrim 400/80 mg 2x2 deset dana. Da li ima jos neki lijek koji mogu piti uz ovaj antibiotik da se rijesim ove upale, jer mi pravi velike probleme? Imam osjecaj da je ova moja upala jaca od antibiotika! Unapred hvala

    Odgovoreno: 29. 07. 2011.
    • Poštovani,
      To ste dobro primetili.
      uzmite paraprotex, probiobalance i resveratrol plus po 1 kutiju/za dva meseca lecenja/.
      obavezno i dosta tecnosti.
      videti na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com