Postovani doktore laketicu, imam jedno mozda neobicno pitanje za vas. Ovako: moj decko (koji ima 25 godina) cesto ima problem tokom sexa, u smislu da mu se posle izvesnog vremena javi jaka vrtoglavica, "padne mu mrak na oci" i ubrzo nakon toga izgubi i erekciju, ne dostigavsi ejakulaciju. Ne znam da li je vazno, ali cu spomenuti da je pre nase veze, samo 2-3 puta u zivotu doziveo orgazam tokom sexa. Mi se zabavljamo 3 meseca i evo vec dva meseca kako su orgazmi postali uobicajena stvar. Na pocetku veze sam mu ja rekla da mi na neki nacin i smeta sto nema orgazam, puno smo pricali, a posto nam je i veza kvalitetna (valjda smo se psihicki povezali) , on je prevazisao taj problem. Ipak, ovo sto se sve cesce desava, me opet brine. . . Vrtoglavicu povezujem sa padom pritiska, mada on kaze da mu je generalno pritisak idealan. Ima li to veze sa tim sto ranije nije imao orgazme tokom sexa (vec samo prilikom masturbacije, iako je bio sexualno aktivan u proteklih godina) ? Najljubaznije vam se zahvaljujem na odgovoru!

    Odgovoreno: 28. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Mislim da ce te vi i to uspeti da prevazidjete.
      proverite da decko nema spondilozu jer ona u tom uzrastu moze da ide sa vrtoglavicom.
      konsultujte se i sa neurologom, pa ako nije nista "organski" onda vi nastupate.