Postovani, vec 2 nedelje osecam bol i svrab u vidu kao opekotine i malu nijansu crvenila iznad polnog organa u predelu sramnih dlakama i malo na samog polnog oragana. Nisam nikad brijao, depilirao il bilo sta. Imam redovni seksualni zivot sa mojom jedinom partnerkom koja kaze da i kod nje postoji svrab, crvenilo, bol kao opekotine. Uvek posle dodira polnog organa ili posle seksualnog cina, puca mi koza, kao da su mi dlake mnogo jake i debele i javlja se bela prasina kao neka suvost koze. Molim vas, ukoliko ste u mogucnosti da nam izadzete u presret. Puno pozdrava.

    Odgovoreno: 28. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Najbolje je da se javite urologu ili koznom doktoru na pregled.
      prema onome kako opisujete lici na gljivicno obolenje ali to mora da se proveri.
      devojka da se javi ginekologu.