Postovanje, imam problem sa uvecanjem prostate, (eho nalaz ultra zvuka) je ukazao na taj problem, vec skoro dva mjeseca idem kod ljekara i pijem terapiju, prva terapija mi je bila tamlos, cink 25mg, prostamol, druga terapija je prostamol, cink, selen, vitamin e. Mnogo manje imam smetnje, mada i dalje se odrzavaju, osjecaj peckanja u donjem dijelu stomaka, svrab. . . Interesuje me koliko dugo mogu imati smetnje i koliko vremenski moze upala da traje? Unaprijed vam hvala!

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      koristite preparate koji sporo deluju pa budite strpljivi.
      uvedite u terapiju jos i paraprotex i probiobalance.
      videti na www. Calivita-srb. Com