Pisem vam iz velesa, makedonija i zanima me nesto u vezi penisa mog sina, on ima 2 god i 9 meseca i neznam koja e normalna duzina penisa na njegovu vozrast i zanima me dali je normalno to sto neki put mu je manji a nekad veci penis iskreno nikad nisam imala kontak sa muski deca i zanima me sve po tom pitanju i htela bi da znam dali je normalno to sto kad je imao samo 1 tjedan pedijatar je otvorio njegov penis i sad svaki dan moramo da ga otvaramo da ne bi doslo do lepljene. Iskreno se nadam da ce te mi odgovoriti i izvinjavam se na moje greske u pisanju: ) ) pozdrav iz makedonije

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Kod male dece je cesto prepucijum slepljen za glans penisa a sto majka prilikom kupanja deteta
      posuvraca i pere. Ako se to ne bi radilo doslo bi do ponovnog slepljenja sto bi kasnije vodilo u
      fimozu.
      sto se velicine penisa tice smatram da je dete jos malo ali ako u to sumnjate konsultujte se sa pedijatrom.