Postovani vadio sam bris za hpv, i pozitivan sam, tip a5, a6. Medjutim ja nemam kondilome, samo povremeno crvenilo ispod glavica. Doktor mi rece da kupim wartec rastvor, i da koristim 3, 4 nedelje. Ali iskreno, plasim se da ga koristim, cujem da je jak, a meni ovo crvenilo nije konstantno. Da li da jacam organizam sa nekim vitaminima, ili da zaista koristim rastvor. ???

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Predlazem da jacate imunitet pravilnom ishranom sa dosta voca i povrca.
      da uzimate dosta tecnosti.
      da odnosi budu sa zastitom.
      da uzimate suplemente. Ja predlazem virago, xantho plus, immunaid, c 300 plus.
      wartec ne bi dosao u obzir jer nemate izrazene kondilome-bradavice.
      o suplementima se informisite na www. Calivita-srb. Com ili na www. Biobalance. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #85493

    • Treba mi savet. Imam spoljasnje kondilome. Moja doktorka mi ih je spaljivala ali oni se ponovo pojavljuju. Kako da se resim toga? Inace radim na bebi ali mi ne uspeva vec skoro 2 godine. Ostajala sam u drugom stanju i u 5om mesecu sam imala spontani 2009 god. 91 sam godiste.Odradila sam sve moguce analize i na trombofiliju... I sve je uredu.!Imate li neki savet?