Postovani, zadnjih nekoliko meseci osecam jaci i cudan miris genitalija, pojavljuje se ponekad nekakav iscedak iz glavica koji je nesto izmedju sperme i mokrace, nekakva sluz, takodje i nekakvi beli sekreti. Nakon duzeg odnosa ili masturbacije glavic je crven i pecka po malo, treba mu nekoliko dana da se oporavi. Radio sam: krvna slika: u granicama sve; urin: izgled: sl. Zam. , leukociti: . 4-5, bakterije: dosta, sluz: dosta urinokultura: zasej. Podloge su ostale bez porasta spermokultura: nisu izolovane patogene bakterije, nije izolovana candida spp. A s'obzirom na ove nezeljene simptome koje imam pretpostavljam da moram imati nesto da ne valja (bakterije i sl.) , sto se u ovim testovima nije videlo. Koji test bih mogao jos da odradim? Bmozda bris uretre? Hvala

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Mozete uraditi jos bris uretre na bakterije i gljivice, ali i na hlamidiju i mikoplazme.
      pregledajte da nije mozda i trihomonas u pitanju.
      odnosi sa zastitom.
      mozete neko vreme koristiti paraprotex i ac zymes.
      videti na www. Calivita-srb. Com