Poštovani, molio bi vas da mi malo pojasnite o problemu koji ću vam navesti u pitanju. . Radi se o tome da imam problema sa testisima i neznam o čemu se tu radi i koliko je to opasno. . Dešava mi se da povremeno ili obično kad je hladnije vreme desni testis se nekako podiže u stomak a levi mi izgleda uvećano. . . A koža oko desnog testisa mi dođe nekako crna i zadebljana. . . Zanima me o čemu se u stvari radi i koliko je to opasno, imam 29 godina i jako se plašim zbog toga. . .

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Prema opisu je moguce da se radi o "setajucem"desnom testisu, odnosno da je testis u urodjenoj kilnoj kesi.
      to mora pregledom da se potvrdi ili iskljuci.
      u svakom slucaju nije nista opasno.