Vec tri meseca imam bolove u predelu kraja mokracnog kanala, ne pece me kad mokrim, ne mokrim cesto, ali me boli posle mokrenja. Nalaz urinokulture uredan, imam iiib sekret, puno streptokoka, ali ginekolog kaze da to ne moxe biti uzrok. Doktor mi dvao dovicin, buskopan, macmirol, ali nista nije pomoglo. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Uradite bris uretre.
      odnosi sa zastitom.
      mozete nekoliko meseci uzimati paraprotex i probiobalance.
      o njima se raspitajte na www. Biobalance. Rs a mozete i na moj meil: bocokic@gmail. Com