Postovanje, molim vas da mi odgovorite, ponekada u nekim periodima dok mokrim, obicno pred kraj mokrenja jako me zapece uretra i izadje mi bela mokraca koja je dosta gusta, jednom prilikom sam tu tecnost izmokrio u flasicu, nazalost bila je nedelja i nisam mogao odneti na pregled. Bela mokraca je u flasici izgledala kao hiljade malih tackica nalik pesku, , medjutim pod prstima te tackice su bile mekane. . Nakon cele noci, ujutru je ta bela gusta tecnost nalik pesku slegla kao talog na dno flasice i sve se spojilo, nije izgledalo kao pesak vec je bilo kao kombuha. Taj problem imam vec jedno 6 meseci, , inace nista me ne boli niti pece sem u pomenutom trenutku.

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite sve bakterioloske briseve uretre ukljucujuci i hlamidiju i mikoplazme pa i trichomonas.
      odnosi da vam budu sa zastitom.
      druga mogucnost je da pocnete sa uzimanjem: paraprotexa, ac zymesa i resveratrola plus.
      za vise na www. Biobalance. Rs ili se javite na moj meil.