Postovani doktore, 38 godina sam diabeticar na insulinu ili tipa 1. Lagano ali sve sigurnije imam problem sa potencijom tj impotencijom. Znam da je problem dugogodisnjeg diabetesa pa vas molim da mi pomognete i preporucite neke lekove koji bi mi pomogli oko problema koji me muci. Pokusavam da secer drzim na normali, ali nekad on malo pobegne. . . Imam komplikacije od te bolesti. Imam 45 godina. Hvala.

    Odgovoreno: 25. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Znam da o svojoj bolesti sve znate.
      trudite se da glikemiju sto bolje odrzavate.
      mozete povremeno koristiti cialis.
      ako ste u mogucnosti dobro bi vam dosli suplementi calivite international:
      sirup polinesian noni, vital man, omega 3, probiobalance, panax ginseng.
      o njima se obavestite na www. Calivita-srb. Com