Nakon masturbiranja pojavila mi se zuta sperma polu vodena, a pre toga tacnije pre 4 meseca sam bio kod urologa iz razloga tog kad zagulim kozicu glavica oseca se neprijatan miris. . . Na to sam kod urologa specijaliste dobio iskaz da je to smegma. . . Medjutim danas mi se pojavila zuta sperma pa bi hteo nekog da pitam dali je to polna bolest ili? Napomena bavim se sportom vec 10 godina imam treninge dva puta dnevno, i od suplemenata koristim biljna vlakna i mulitivitamin, niko u porodici nije imao slicnih problema, alkohol uzmem jednom nedeljno u ogranicenim kolicinama mozda 2 do 3 piva. Hvala unapred. . . Ako treba jos nesto pitajte. . . Sto pre ako ste u mogucnosti odgovorite mi 10. Odgovor urologa!!!

    Odgovoreno: 25. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o uroinfekciji.
      imate dve mogucnosti.
      prva da odradite kompletnu bakteriologiju i da se lecite po antibiogramu.
      druga da odmah uzmete paraprotex/biljni antibiotik/ i probiobalance/probiotik/.
      uzimati ih nekoliko meseci sa dosta tecnosti. Videti na www. Calivita-srb. Com
      odnosi u svakom slucaju sa zastitom.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #85430

    • Imam problem, sperma mi je poprilicno zuckaste boje ali problem je sto se u spermi vide neke male tackice kao žele! Nisam imao spolni odnos pa iskljucujem polno prenosive bolesti, ali me zanima zbogcega je tako i kako to mogu rijesiti? Unaprijed hvala.