Panklav 2x treba da se pije sat pre ili dva sata posle jele ili nema veze sa obrocima??

    Odgovoreno: 25. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85408

    • snezana stijepovic 18. 12. 2011.

      Postovani doktore, ćerkica mi ima tri ipo god, ima upalu pluca doktor joj je dao panklav forte 250mg+62, 50mg tri puta po 9, 6 mg na dan da nije to prejaka doza za njene god u upustvu pise da je to predviđeno za decu od 6 god sa duplo manjom dozom tri puta po 5 mg. Unapred hvala

    • snezana stijepovic 18. 12. 2011.

      Dijete mi ima 3 ipo god doktorka joj je dala panklav forte 250+62950mg suspenzije ima 18 kg pije 9, 6mg tri puta da li je to mnogo sobzirom da u upustvu pise da je to preporucena doza za decu od 6 godina i to 5 mg tri puta duplo manja doza