Pozdrav, moje pitanje glasi ovako: u erekciji penis mi je kriv u desno i na dole, citao sam negde da je normalno da bude kriv u levo, al meni je u desno, da li je to normalno? Nikakve probleme nisam imao u vezi toga, ali sada me to brine malo estetski. I jos jedno, jel ovaj kao prsten sto imam ispod glansa, jel to fimoza? Hvala unapred na odgovoru

    Odgovoreno: 27. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Malo je kriv ali tako se neko rodi. Kao sto neko moze imati kriv nos.
      ako vam ne cini probleme ne treba dirati.
      malo vam je suzen i prepucijalni otvor, ali ce on vremenom da se prosiri.
      sve u svemu spavajte mirno.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #85401

    • I da jos jedno pitanje molim vas. Imam problem sa kondomom, kad ga stavim on klizi i spada. Da li uopste mogu da imam odnose sa krivim penisom?