Posle operacije prostate koja mi je uklonjena u januaru 2011, imam u urinu bakterije pseudomonas aeruginosa vec nekoliko meseci ali se bzuspesno lecim vec sam koristio amikacin, azitromycin, hemomycin imune su -sta i kako dalje?

    Odgovoreno: 24. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Infekcija pseudomonas aeruginosom je najcesca bolnicka infekcija i jako je rezistentna na terapiju.
      ne treba insistirati po svaku cenu da se iskoreni, narocito ne uzimanjem antibiotika.
      predlazem drugaciji pristup lecenju.
      jacanje imuniteta.
      uzimanje dosta tecnosti.
      ishrani obratiti najveci znacaj.
      uzimanje biljnih preparata.
      za vise se mozete obratiti na moj meil.