Postovani doktore imam problem pri mokrenju. Prilikom mokrenja i nakon mokrenja imam osecaj pecenja koji se proteze od prilike u predelu iza testisa do glave penisa i koji je manje-vise konstantno prisutan, ali nakon mokrenja u blazoj formi. Radio sam urinokulturu i nalazi su uredni (sterilno) . Ovaj problem me muci vec duze vreme. Javljao sam se i urologu i pio ciprocinal, pancef i palitrex i nije mi pomoglo, mada od pancefa mi je bilo malo bolje ali sam imao alergijsku reakciju. Takodje iako je higijena na maximalnom nivou primetio sam da mokraca ima jak miris (smrdi) . Takodje imam potrebu za naglim mokrenjem i svaki cas me tera da idem u wc. Recite mi sta je sve od analiza potrebno uraditi da bi se utvrdio da li je u pitanju neka infekcija bakterijama ili je problem neke druge prirode. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 24. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju, mikoplazme kao i test
      identifikacije trihomonas vaginalis.
      odnosi sa zastitom.
      po potrebi leciti i partnerku.
      druga mogucnost je uzimanje duze vreme paraprotex i probiobalance tableta/videti
      na www. Calivita-srb. Com/.