Postovani, suprug je 1987 god, sumnjali smo na infekcije zbog izostanka moje trudnoce zeleci da otkrijemo uzrok. Uradjen mu je spermogram u srbiji i nalaz je bio da je u pitanju oligospermija. Trenutno smo u svajcarskoj i uradili su mu analizu hormona ovde. Vrednosti su sledece, pa vas molim za vase misljenje i dalji tok lecenja. Fsh- 1331. 00 lh- 1542. 00 prolactin- 1623. 00 estradiol- e2 1307. 00, testosteron-1694. 00; bt sg 4700; üzpa 4708. 00 hvala puno na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Morate mi poslati referentne vrednosti analiza jer su vrednosti drugacije od onih
      koje se kod nas koriste. Najbolje je da mi isprintujete laboratorijski obrazac i
      hormonskih analiza i spermograma.