Da li je moguce da me pecka moraca i pri ejakulaciji zbog bakterija u spermi!. Radio sam sve pretrage od briseva uretre, urina, urinokulture, snimanje prostate, m. Mjehura, bubrega. Nikad nisam radio testiranje sperme. Ovi ostali nalazi svi uredu osim m. Mjehura koji ima zadebljanje. Ovo me muci vec 3 mjeseca konstantno. Trenutno pijem 4 dana paraprotex s dosta tekucine dnevno, nepecka me vise kada mokrim ali poslije ejakulacije osjetim peckanje i neku nelagodu u penisu. Narocito na samom vrhu penisa pri izlazu na donjoj strani. Hvala puno!

    Odgovoreno: 24. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Paraprotex morate da pijete sa probiotikom/probiobalance/.
      kratko je vreme uzimanja paraproteksa da bi osetili promene.
      efekti ove terapije se primecuju tek posle dve tri nedelje uzimanja.
      preporucuje se nekoliko meseci tretiranja