Imam iscedak iz penisa, malo otezano mokrenje i poneki put blago peckanje. . . Radio sam bris uretre i testove na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu i svi su negativni. . . Rezultati urina su sledeci-bistar, zut, reakcija kisela, spec. Tezina 1, o30, eritrociti -3-5, leukociti dosta, bakterije malo i imam sluzi. . . Stanje traje mesec dana, vodim zdrav zivot, ne pusim i ne pijem. Sta mi je ciniti???? Da li neki antibiotik ili nesto drugo, neki caj???

    Odgovoreno: 22. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Dosta leukocita u sedimentu urina je znak infekcije.
      trebalo je uraditi urinokulturu pa lecenje po nalazu antibiograma.
      predlazem da nakon antibiotske terapije uzmete paraprotex i probiobalance.