Dobar dan. Imam ovaj problem vec oko god. Dana pa me zanima ako bi mogli da mi pomognete?! Dnevno jedno 3 do 4 puta me svrbi taj deo koji sam obelezio na slici i svetlije od ostalog dela koze, probao sam sa raznim kremama i nista ne pomaze. . . . Molio bih za bilo kakvu vrstu pomoci. Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85301

    • Znaci pravac urolog na pregled? Ili mozda mozete da mi predlozite neku kremu za koju mislite da bi moglo resiti takav problem?!