Postovani doktore, moj sin ima 9, 5 godina i nema spustena oba testisa zakazan nam je pregled kod urologa. Pre 4 godine operisana mu je preponska kila i od tada nismo bili kod urologa misleci da ce se to samo od sebe spustiti. Citali smo po raznoraznim sajtovima svasta zanima me koliko je to zaista opasno i da li smo zakasnili? Molim za vase misljenje.

    Odgovoreno: 21. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Mozda ste malo zakasnili ali zato sada pozurite.
      potrudite se da operaciju uradite na nekoj klinici jer vidim da mu je pre nekoliko
      godina radjena operacija preponske kile a da pri tome nije spusten i testis.