Poštovanje želio bih čuti vaše mišljenje ili savjet. Eto ovako mislim da imam problem seksualne disfunkcije i prilično smanjenu količinu sjemena, u prošlosti sam zaista previše mastrubirao svakodnevno prije 3 ili4 mjeseca sa pvratkom u crkvu prestao sam sa tim aktivnostima, naravno da svremena na vrijeme pokleknem ali se uzdržavam od bilokakve sexualne aktivnosti pa i od mastrubiranja moj prvi problem zapravo pitanje je kad postignem polovičnu ili punu erekciju počne mi izlaziti neki proziran i bez mirisa iscjedak drugo nakon 53uspješnog apsciniranja prilikom mastrubiranja primjetio sam da je zapravo bila veča količina tekučine nego sjemena kod druge elakuacije je bila neznatna količina sperme pa me sad zanima dali na sve to na bilo koji način utječe to moje uzdržavanje od mastrubiranja i bilo koje druge seksualne aktivnosti i dali je takvo apsciniranje uopče zdravo sa lječničkog aspekta kako sam počeo ponovno treniraty body building pa u dodacima za prehranu počeo sam uzimati na biljnoj bazi testosteron to bi trebalo kao pticati tjelo na proizvodnju prirodnog testosterona preparat ima dozvolu hrvatskog lječničkog savezauglavnom potpuno legalno sretstvo i u kojoj mjeri mi to može pomoči unaprijed zahvaljujem na odgovoru i da u prošlosti sam uspješno operiraolimfni čvoič na testisu eto toliko pa ukoliko mi možete dati bilokakav savjet ili samo vaše mišljenje zahvaljujem.

    Odgovoreno: 21. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ovo sta vam se desava je najverovatnije posledica dugotrajne apstinencije koju naravno
      ne preporucujemo.
      takodjer nisam ni za uvodjenje preparata sa testosteronom.
      prosto ne ide jedno sa drugim. Na jednoj strani uzdrzavanje a na drugoj
      uzimanje stimulativnih sredstava.