Postovani, iznad penisa, u regiji besike sam prstom opipao neke cvorice (ili bar mislim da su cvorici) kojih za sada ima cetiri od kojih je jedan znatno veci od drugih. Prvo sam pomislio da su potkozne bubuljice, ali mislim da su tvrde da bi bile bubuljice. Nalaze se jedna iznad druge u dijagonalnom redu. Bole me na jaci dodir, spolja nema nikakvog crvenila. . . Ja iskreno nisam ni suguran da je ovo pitanje iz vase struke, ali se plasim da nema neke veze sa besikom. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85181

    • I ja imam isto tako ko cvorice pa me stvarno zanima dali je to opasno