Postovani doktore! Pre 3-4 meseci su mi se pojavile male tackice, kao neke bubuljice oko penisa. To je tako stagniralo i odprilike pre mesec dana su se pojavile i na penisu, i ima ih sve vise i vise. Ima kada me malo svrbi nakon polnog odnosa. Inace nista ne boli ali me sve vise nervira zbog estetike. Meni lice na polne bradavice, sta vi mislite? Ako ih mozete skinuti mogu li dobiti kontakt telefon? Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 18. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #85121

    • Imam i ja isto to, samo je meni manje imam tri cetiri bubuljice: - ( i ne znam sta da radim. . . Ne znam da li su kondilomi, sta je?

    • Imam isto to ali ja imam tek 14 godina i nisam imao spolne odnose molim vas odgovor