Već pola godine imam problem. Dijagnosticirana mi je enterokok bakterija. Liječio sam se s cipromedom, sinersul, pylisepsil antibioticima, dvaput rađen brriz uretre, drugi put opet pokazalo puno kolonija. Radio sam na imuno sustavu ali ne pomaže. Posljednja terapija je metrozol kapsule, te monural tzbl. Vidljivi su mali pomaci, znači manje peckanje alli problem s potencijom je i dalje ostao. Tj. Nemam osjećaja. Što da radim dalje! Unaprijed hval!

    Odgovoreno: 19. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Kao prvo odnosi treba da budu sa zastitom.
      radite i dalje na jacanju imuniteta.
      uzimajte dosta tecnosti, prvenstveno vode.
      antibiotike stopirajte ako ste bez vecih tegoba.
      mozete koristiti paraprotex, probiobalance, vital man i xantho plus.
      cialis ili levitru jednom do dva puta u nedelji za prvo vreme a posle samo fitopreparate.
      o predlozenim fitopreparatima se infornisite na www. Calivita-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #85095

    • Imam isti problem ali sam zensko, doktorica mi je preporucila parapotex koji je skup prilicno pila sam 4 tablete dnevno oet isto i sad pijem antibiotike i vec sam u depresiji od toga a nije mi pomoglo. Svasta sam pila za imunitet pa opet isto. Mislim da su ti lekovi samo dobro napucane reklame. Ja sam skepticna skroz naskroz prema njima.