Obrezan sam, ali nikad nisam uspijevao da prevucem kozicu preko glavica, pri masturbaciji bi mi se upalila kozica ispod glavica i stvorile male rane radi trljanja kozice, znam da fimozu imaju samoi neobrezani, ali sta je kod mene u pitanju, i da li smijem samostalno koristiti kortisteroidnu kremu od betametazona da olabavim kozicu da bi je mogao prevuci preko glavica (posjedujem kremu bethagen koji je kombinacija betametazona i gentamicina) hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Kreme mozete koristiti iako ih ne preporucujem.
      jos bolje resenje je da se javite urologu na pregled jer je mozda ostavljena duza koza prepucijuma pri
      obrezivanju.