Postovani doktore imam jedno pitanje za vas. . . Prije 2 mjeseca sam operasio fimozu tacnije frenulum i posle tih 2 mjeseca i dalje tesko navukujem kozicu preko glavica ali ipak malo bolje nego sto je bilo prije, primijetio sam da je kozica na vrhu previse suzena za obim mog glavica. . . Kakve vezbe trebam da radim da bi se ta kozica prosirila. . . Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 15. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ponekada se kratki frenulum resava operativno kao fimoza obrezivanjem.
      radite "fiskulturu" prepucijuma preko glansa koristeci pavlovicevu mast.