S curom sam u vezi 8 mjeseci. I od pocekta veze imam problema sa erekcijom. No npr par dana je normalno, onda jedan ili dva dana je jako slaba ili nikakva erekcija, pa onda opet ok. To me vise ubija i ne znam sto da radim. Zanima me posto mi zna biti super erekcija jel to znaci da mogu otkloniti fizicki razlog? Vjerojatno je onda samo psiha? Rado bi poslusao neki vas savjet, da odem doktoru ili nes drugo, hvala

    Odgovoreno: 15. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ponekada tako bude ali nema razloga da se panicite. Nemojte tome pridavati
      toliki znacaj. Sve ce vremenom da se sredi.
      to je zato sto samo o tome razmisljate i u stalnom ste strahu.
      pokusajte o tome da ne razmisljate.
      mozete uzeti rhodiolin /biljni antistresni preparat/, capsule polinesian noni i vital man tablete.
      to ce da vas primiri a ne stvara zavisnost i naviku.
      o njima se informisite na www. Biobalance. Rs
      www. Nesha. Cv
      ili na moj meil: bocokic@gmail. Com