Imam neizdrziv bol u predelu prepona, nekad sa leve, nekad desne, nekad sa obe strane testisa. Nesmem da skupim noge a testise nesmem da dodirnem od bola. To traje vise od 25 godina. Dali to ima neke veze i sa potencijom jer pre pocetka odnosa je sve u redu a onda od odnosa nema nista. Jednom sam isao kod lekara i nije hteo da me operise jer nisam sportista, rekao je da imam teske testise i da nosim tesan donji ves. Molim vas kazite mi o cemu se radi i sta da radim. Pozdrav dejan

    Odgovoreno: 13. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Neophodan je pregled i hirurga i urologa.
      hirurg da iskljuci postojanje preponske kile a urolog da iskljuci neku urolosku bolest.
      bez pregleda je tesko nesto vise reci, pogotovu sto vi ove smetnje imate dugo.