Poštovani dr bocokiću, izvinjavam se na trećem javljanju unazad 7 dana i zahvaljujem na vašim strpljivim odgovorima. Vi ste nam dali ideju i za ovo obraćanje. Poslala sam vam spermogram mog supruga, iz kojeg ste zaključili da je glavni uzrok takvog spermograma infekcija - povišeni leukociti. Mi živimo u nišu, pa bih vas molili da nam kažete da li je moguće tu infekciju istražiti i lečiti u nišu. Takođe nas zanima uspešnost otkrivanja i lečenja u vašoj praksi i da li se lično vi bavite tim problemom kod pacijenata. Iskren pozdrav!!!

    Odgovoreno: 13. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Bilo bi dobro da se javite na pregled.
      predlazem da u nisu u laboratoriji superlab/negde u zoni/odradite:
      -laboratorijske analize krvi i mokrace
      -bakterioloske preglede: *urinokultura
      *spermokultura
      *brisevi uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i obe mikoplazme
      -supruga da uradi: vaginalni sekret, vaginalni i cervikalni bris, hlamidiju i mikoplazme
      kada sve to uradite javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com