Doktore, hvala na brzom odgovoru. Zelim ipak da vam kazem da sam sve analize koje ste naveli radio vise puta, sve je bilo ok. E sad, osnovni razlog zasto sam vas pitao za misljenje je taj sto sam ja bio kod 2 urologa. Prvi mi je postavio dijagnozu hronicni prostatitis i dao mi terapiju koja nije dala nikakve rezulatate. Nakon toga sam otisao kod drugog koji je rekao da moj problem nema veze sa prostatom vec misli da je problem vezan za besiku, i predlozio tkzv. Uroflow test koji jos nisam odradio. Napominjem da problem vezan za spermu (lepljiva masa o kojoj sam vam govorio) , se javio pre mozda mesec dana, a drugi problem vezan za mokrenje traje vec 2 godine. Vise ni sam ne znam sta da radim. Molim vas za savet. Na kraju, samo da napomenem da je broj mog prethodnog pitanja 84775, da znate o kome se radi. Pozdrav i svako dobro!

    Odgovoreno: 13. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Infekciju prostate imate bez obzira sto infekt nije identifikovan.
      za drugi problem mozete uraditi prvenstveno uretrocistoskopiju a moze i uroflow.