Postovani, moj otac (57 god.) je primio prvi put zoladex i zometu prije 3 dana (konstatovan karcinom prostate sa metastatskim promjenama na kostima) . Od tada, obicno predvece, dobije temperaturu. Imao je bol u nozi i ledjima koji je sad prestao. Da li je ova temperatura normalna reakcija i koliko ce trajati? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 11. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Miguca je povisena temperatura kod davanja zoladexa ali ne bi trebalo da traje duze od nekoliko dana.
      ako temperatura ide sa drhtavicom, razmisljati o mogucoj uroinfekciji.