Postovanje, prilikom sexa odnosno pred ejakulaciju osetio sam kratki bol u penisu. Ejakulacija je protekla normalno medjutim posle toga kada sam malo stisnuo penis izaslo je nekoliko kapi krvi. Sada osecam samo malu nelagodnost u penisu. Prilikom mokrenja nema krvi niti u spermi. Voleo bih ako biste mi odgovorili sto pre jer se ne nalazim u zemlji kako bih znao da li je mozda nesto ozbiljno. . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 11. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Ako se krvavljenje nastavi onda morate kod urologa.
      mislim da se radi o nekoj povredi, ali. . .
      mozete pokusati sa kutijom antibiotika. Najbolje ciprofloxacin.