Doktore, imam za vas 2 pitanja. U toku seksualnog odnosa prilikom ejekulacije mi uglavnom uvek prvo izlazi belicasto-zuta lepljiva masa koja podseca na gel-zelatin za ucvrscivanje kose, a nakon nje normalno sperma. Dakle, moje pitanje je, da li je u pitanju neki poremecaj/infekcija ili nesto trece. Drugi problem je vezan za to sto nakon mokrenja obavezno mi u ves iscuri iz penisa jos nekoliko kapi mokrace, iako pre toga uradim sve da do toga ne dodje (cak toalet papirom potpuno obrisem i osusim vrh penisa) . Na pocetak mokrenja nekad cekam i po 10-ak sekundi. Naglasavam da sam radio nekoliko puta sve moguce analize, briseve, i nema nikakve infekcije. Izvinjavam se na preopsirnom tekstu, nadam se da cete imati strpljenja i dati mi savet za dalje. . . Pozdrav i svako dobro!

    Odgovoreno: 09. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Neznam sta ste sve uradili od testova za otkrivanje infekcije, jer ovo sto opisujete lici na zapaljenje
      prostate.
      trebalo je da uradite: urin i urinokulturu, spermokulturu, bris uretre na gljivice i bakterije,
      hlamidiju i mikoplazme, identifikacija trihomonas vaginalisa.
      ako nesto nije uradjeno doradite pa ako se nista ne nadje ni tada ne mozemo sa sigurnoscu
      iskljuciti infekciju.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #84775

    • Pozdrav, imam jedno pitanje moj otac na levoj nozi pored cuklja ima kao neku hrapavu kozu izdignutu odkad se to pojavilo poceo je da dobija jake bolove po celoj nozi. Taj bol je neizdrziv isli smo kod svih doktora i nista. Molim vas pomozite nam evo dok sad pisem 4 je sata a on lezi i nemoze da zaspe od bolova. Ja ga cujem svako jutro kako ustaje u 4-5 sata, nemoze da legne cim legne odmah pocinje bol neznamo sta da radimo. Po njegoj prici to je dobio kad se sagnuo da uzme nesto sa zemlje molim vas pomozite