Postovani, molim vas da pogledate rezultate mog spermograma i date misljenje da li je sve u redu. Rezultati analize su sljedeci: apstinencija - 4 dana interval izmedju ejakulacije i analize - 30min izgled - normalan likvefakcija - normalana volumen (ml) - 5, 4 ph - 7, 5 aglutinacija - da koncentracija (10^6 spermat/mil) - 59 pokretljivost spermatozoida (% ) brza, linearna - 40, 67% (24 miliona) spora linearna, ili nelinearna - 3, 38% (2 miliona) na mjestu - 0% nepokretni - 55, 93% (33 miliona) unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 08. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Niste jasno dostavili parametre spermograma pa vas molim da dostavite
      isprintovan nalaz obrasca spermograma kako bih vam pravilno iskomentarisao nalaz.