Imam 29 godina i jako brzo svrsavam pri polnom odnosu. Sta da radim? Hvala puno.

    Odgovoreno: 08. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo uzmite da citate na internetu sve sto pise o problemu prerane ejakulacije.
      primenjujte sve sto tamo procitate od vezbi do lokalnih anestetika i kondoma.
      mozete koristiti usluge alternativne medicine od akupunkture do elektromagnetnih talasa
      pa i preglede kod psihologa.
      od biljnih preparata mozete koristiti rhodiolin, sirup polinesian noni, stress managament b compl.
      panax ginseng, xanto plus.
      o njma se informisite na www. Neshacv. Com