Postovani. . U vezi sam oko 6 meseci i sa deckom imam redovno odnose ali jos nijednom nije uspeo da ejakulira. Normalno dolayi do erekcije i odnosi su porilicno dugi oko sat vremena ali ne dolazi do ejakulacije, pa me zanima u cemu bi mogsao da bude problem, par puta je uspeo da ejakulira ali samo rucno i to ne uvek mozda par puta. . . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 07. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Prvo kod urologa proveriti da se ne radi o nekom uroloskom obolenju /prostatitis /, pa
      ako se to iskljuci naci klinickog psihologa koji se bavi tom problematikom.