Sakam da prasam bidejki 3 godini se macam so problemov, imeno imaam postojano razlicni bakterii vo mokracta i piev mnogu vreme razlicni antibiotici i nisto pak isto. Mokracata postojano mie so beli partali i posle sekoe mokrenje postojano osekam cuvstvo na tegnenje od papokot pa nadolu do izlezot i taka nonstop 3 godini. Otkriena mie leukoplakija i se operirav ama po operacijata uste poke gi cuvstvuvam simptomite molam za pomos. Ovdesnite doktori nikoj nisto neznae sekade sum otisla i na nefrologija i urologija sekade nikoj neznae da mi pomoze

    Odgovoreno: 07. 07. 2011.
    • Poštovana,
      Uzimajte tri meseca paraproteks, ac zymes i oxymax pa se potom javite.
      o nabavljanju preparata se obavestite na www. Biobalance. Rs ili www. Calivita-srb. Com
      za vise mozete se javiti i na moj meil.